Ekoagroturistika v Horách - sedliacky dvor - Sallrain – Alpy

Vitajte v Taliansku na Ritten v Alpách u nás, rodiny Wenter na ekologickej rodinnej farme

Nasa usadlost – statok – rodinná farma Sallrain ma pociatky z 11. storocia a nachadza sa vo výske 1.100 m.n.m na slnecnom pohori Ritten v srdci Juzneho Tirolska – Alpy – Dolomity - ( severne Taliansko) obklopená zelenou prírodou na kludnom mieste.

Farma Sallrain ma najlepsie situovanú poziciu na Rittne, lebo je umiestnená v tichom prostredí uprostred krásnej Alpskej prírody ale len 10 min. na peso vzdialená od centra dediny Klobenstein (kde nájdete pekné kaviarnicky – ktore vás vyzívaju na kapucino), pizerie, tipické restaurácie, obchodiky, lekáren, policajtov atd. V bliskosti sa nachadza Stanica na Horsky Vlacik – ktorý vás zavezie cez prekrásnu alpsku prírodu do dedinky Oberbozen a stamadial sa zveziete najmodernejsiou kabinovou lanovkou v Europe do mesta Bolzano – kde lezi ladova mumia Ötzi.  Cesta vlacikom a múzeum sú v cene apartmánu zahrnuté. Aj autobusová  stanica je vzdialena len 5 min.na peso,tak ako jednina volná rýchlokorculiarská ladová dráha v Europe - Arena Ritten, vsetky sportové ihriska a odkryté kúpalisko, tenisové kurty a svetoznáme piesková Pyramidy.

Turistické ( pasienky) a lyziarské stredisko SNOW PARADISE Rittner Horn su vzdialené len 4 km od nás. V zime premáva aj Lyziarsky autobus. Nás Sallrain je skvelou voľbou pre dovolenku v každom ročnom období a pre tých, ktorí chcú mať všetko  nablízku a samozrejme byť v srdci  prírody. Agroturistika je ideálnym typom rodinnej dovolenky.
Ponúkame Vám ubytovanie v nasich kompletne zariadených 2 apartmánoch ako aj v jednom mini apartmáne v Monolokali. Ideálne pre jednotlivcov, rodiny s detmi, rychlokorculiarov, ubytovanie pre jazdca – ustajnenie/box pre kona.

Celorocná prevádzka.

Rec – v okolí sa dohovorite po nemecky, taliansky a ciastocne anglicky.
U nás na Sallrain (e) aj po slovensky, cesky, polsky, rusky. Pa ruskoj.

Vidiecky turizmus a Agroturizmus.

Predaj z dvora len pre nasích hosti.

Počasie v Južnom Tirolsku

TUDull, moderate rainWECloudy, moderate rainTHCloudy, moderate rain
21°23°22°
Holidays South Tyrol, BolzanoSouth Tyrol, RenonFarmholidays Bolzano
RittenCard
Rodina Wenter
39054 Klobenstein / Ritten, Sallrainweg 2 (Bozen / Südtirol)
Tel. (+39) 0471 356 298 ~
Sallrain-Hof
de | it | sk